Trzy super wygodne pary butów na zimę

Zimą znacznie częściej myśli się o wygodzie i komforcie niż o modzie. Wystarczy jednak kupić sobie odpowiednie buty, aby pokochać ten sezon i spojrzeć na zimę zupełnie innym okiem. W tym roku szczególnie polecane są super wygodne botki na obcasie, komfortowe buty przypominające bambosze wykończone w środku przy pomocy skóry owczej, a także niezwykle seksowne kozaki muszkieterki.

Wygodne i uniwersalne botki na obcasie
Jeżeli chodzi o najbardziej uniwersalne i wygodne buty na jesień i zimę to z pewnością będą to botki na obcasie. Botki na obcasie powinna mieć w swojej szafie naprawdę każda kobieta. Można zdecydować się na sztyblety na bardzo niskim obcasie, na botki na kwadratowym klocku, albo bardzo wygodnym słupku. Ten ostatni model fantastycznie wydłuża nogi i wyszczupla sylwetkę. To jednocześnie bardzo wygodne buty do noszenia dosłownie przez cały dzień. Sprawdzą się idealnie do pracy lub na uczelnię.

Bambosze na zimę

Bambosze wykonane ze skóry, które w środku są wykończone przy pomocy skóry owczej, to propozycja dla kobiet ceniących wygodę i ciepło w każdej sytuacji. Tym butom niestraszne nawet największe mrozy. Warto kupić sobie swoją pierwszą parę i cieszyć się komfortem.

Seksowne kozaki muszkieterki

Ostatnia ciekawa propozycja to kozaki muszkieterki z cholewką sięgającą powyżej kolan. Te buty zostały stworzone z myślą o kobietach lubiących chodzić jesienią i zimą w sukienkach oraz krótkich spódnicach. Są dedykowane dla kobiet o bardzo zgrabnych nogach, które nie boją się ich eksponować.