Nietypowe trampki dla kobiet?

Trampki w tym sezonie wciąż utrzymują swoją popularność. Nic dziwnego. Jest to wygodne i dość uniwersalne obuwie. Niektórym jednak wciąż kojarzą się tylko z lekcjami wf’-u, a szkoda! Drzemie w nich bardzo duży potencjał.

Nie musi być nudno!

Czarne, granatowe nawet białe czy czerwone trampki w całości stylizacji wbrew pozorom mogą stanowić ciekawe uzupełnienie. Jeśli jednak trudno jest się do nich przekonać, nie trzeba zmuszać się na siłę. Trampki damskie mają bardzo dużo modeli, w których można znaleźć bardzo ciekawe opcje.

Mnogość kolorów

Przede wszystkim warto skupić się na innych kolorach. Modne damskie trampki występują w odcieniach pastelowych, bardziej jaskrawych, a nawet wielokolorowych. Warto spróbować nieoczywistego koloru, nawet jeśli na początku ciężko jest się do niego przekonać. Oryginalny odcień nada interesującego charakteru całości stylizacji.

Wzory

Zdecydowanie warte uwagi są wszelakie wzory na trampkach. Tutaj można naprawdę poszaleć. Taki element garderoby doda ekstrawagancji ubiorowi. Można zastosować je jako przełamanie stonowanej stylizacji lub wymieszać z deseniami na innych częściach odzieży.

Krój

Mówiąc „trampki” zwykle na myśli mamy bardzo typowy krój obuwia. Jak się jednak okazuje, w tej kwestii pole do zabawy również jest szerokie. Można na przykład zdecydować między cieńszą lub grubszą, niż standardowe, podeszwą. Pierwsza opcja nada lekkości, druga mocnego charakteru. Do wyboru są również różne rodzaje przedniej gumy. Może być ona wydłużona lub skrócona, a w reszcie… może jej w ogóle nie być!

Materiał

Trampki bez przeszkód mogą być również wykonane z różnego rodzaju materiałów. Skóra czy zamsz to tylko podstawowe zamienniki pospolitego materiału.