Klapki na każdą nogę

Buty to dla kobiety jeden z najważniejszych elementów garderoby. Szczególnie w letnim, ciepłym okresie buty stają się ważne nie tylko dla wygody, ale i jakości chodzenia. Klapki damskie bo o nich traktuje poniższy artykuł to hit każdego lata. Pozwalają uwolnić stopę zapewniając jej lepsze napowietrzenie jak również ze względów czysto fizycznych pozwalają wyeksponować część stopy a w szczególności paznokcie.

Buty klapki na lato – moda i klasyka

Klasyka i moda przenikają się i stając się jednością znajdują wyraz w gustach kobiet. Takim sposobem każdy rok obfituje w nowe odkrycia w obuwiu – również z kategorii klapków damskich. Podstawowym podziałem, jaki zapanował wśród klapków przez ostatnie kilkanaście lat rozwoju mody na nie jest podział na klapki płaskie i na obcasie. Klapki płaskie służyć nam będą do mniej oficjalnych letnich zabaw, mogą być użyte na plażę czy użytkowane w domu. Klapki obcasowe Deezee są zawsze rząd wyżej – dobrze widzi się je jako noszone na ulicy, na letnie spotkanie w pracy czy w sklepie.

Dobór ubioru

Oczywiście ważne są nie tylko same klapki, lecz również to, z czym je nosimy. Klapki w połączeniu z przydługimi spodniami w stylu dzwonów nie będą najlepszym wyborem, co więcej wyglądać może taki zestaw groteskowo i po prostu śmiesznie. Nosząc klapki należy też pokazać ubiorem decyzję co do letniej stylizacji. Ubierając krótkie elementy połączone z klapkami, wyrazimy luz i wpasujemy się w ciepłą letnią pogodę. Ważne by elementy komponowały się z klapkami nie tylko wizualnie, ale też przynajmniej częściowo kolorystycznie.