Ubrania Cocomore – najwyższa jakość ubrań!

Która z kobiet nie lubi chodzić po sklepach? No oczywiście, że takie panie również się znajdą, natomiast samo przeglądanie ubrań sprawia, że czujemy się lepiej i nie raz, i nie dwa zdarzy nam się kupić jakiś ciuch. Z samymi wyborami bywa różnie, ponieważ na pewno nie raz zdarzyło nam się kupić ubrania, które miały być „najwyższej jakości” i przynajmniej takie były zapewnienia osób sprzedających, a okazywały się nic nie wartymi ubraniami. Na zupełnie innym biegunie jest marka Cocomore, która produkuje ubrania dla każdej kobiety, ale co najistotniejsze, stawia na wysoką jakość. Jakie są zalety tej marki? Przyjrzeliśmy się temu bliżej i zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Continue reading „Ubrania Cocomore – najwyższa jakość ubrań!”
espadryle

Które espadryle powinna wybrać kobieta w ciąży?

Będąc w ciąży nie należy dodatkowo obciążać kręgosłupa, więc lepiej wybrać komfortowe obuwie na niskim koturnie bądź na płaskiej podeszwie. Na lato w takich momentach życia sprawdzą się espadryle. Są one wygodne, lekkie, dobrze dopasowują się do stopy, nie kaleczą skóry itd. Można je włożyć na spacery, przyjęcia rodzinne, baby shower i wiele innych okazji.

Continue reading „Które espadryle powinna wybrać kobieta w ciąży?”

Które sukienki na wesele będą pasować do espadryli i sandałów na koturnie?

 Podczas ciepłych pór roku kobiety chętnie wybierają zwiewne, luźne sukienki, stabilne espadryle, wygodne sandały na koturnie itd. Takie stylizacje często można zauważyć na weselach, przyjęciach urodzinowych, ponieważ dziewczyny czują się wtedy swobodnie i pewnie. Poza tym pasują wszystkim kobietom niezależnie od wieku, figury, wzrostu itd. Możliwości jest dużo, więc każda znajduje odpowiednią dla siebie propozycję.

Continue reading „Które sukienki na wesele będą pasować do espadryli i sandałów na koturnie?”