jeansy damskie

Siła prostoty – wybierz jeansy w swoim stylu

Każda kobieta stara się dobierać odzież tak, aby wyglądać stylowo i modnie. Chętnie kupujemy takie ubrania, które są uniwersalne i odpowiadają aktualnym trendom. Z pewnością do takich ubrań należą damskie jeansy. Mają mnóstwo zalet np. świetnie korespondują z różnymi ubraniami i są wygodne. Można powiedzieć, że wszystkie dżinsy są do siebie podobne, ale jeżeli jesteś wielbicielką takich spodni, na pewno od czasu do czasu kupujesz sobie nową parę.

Continue reading „Siła prostoty – wybierz jeansy w swoim stylu”
szorty damskie

Damski ubiór na lato – szorty damskie

Zbliża się lato, a co za tym idzie, temperatura będzie coraz wyższa. W taką pogodę nikt nie lubi, gdy jest mu za gorąco, dla tego świetnym wyborem na takie dni jest założenie spodenek lub szortów. Dla tego  w ciepłe letnie dni zarówno mężczyźni, jak i kobiety noszą krótsze ubrania, bluzki na ramiączkach, zwiewne sukienki, szorty i spodenki. Takie ubranie zapobiega przegrzaniu i pozwala się opalać. 

Continue reading „Damski ubiór na lato – szorty damskie”
Sukienki dla druhen

Sukienki dla druhen jakie wybrać?

Dla większości przyszłych pań młodych zagadnienie związane z sukienkami druhen jest bardzo ważnym tematem. Zazwyczaj to jakie sukienki ubiorą druhny wiąże się z wystrojem całej sali, głównym motywem przewodnim wesela oraz jego stylem. Pomimo iż nie zawsze panny młode decydują się na wybór sukienek dla druhen i pozostawiają ten wybór im, to widok wszystkich druhen w tych samych kreacjach nadaje wyjątkowy wygląd całej uroczystości i spaja całość. 

Continue reading „Sukienki dla druhen jakie wybrać?”