Bój o strój – czyli w co ubrać małą księzniczkę

Wiele mam codziennie rano walczy ze swoimi córkami o odpowiedni strój. Nie wszystkie dziewczynki są jednakowe i tak jak dorośli mają swoje preferencje ubraniowe. Jedne wolą spodnie, inne sukienki czy spódniczki. Leginsy są natomiast taką częścią garderoby, która będzie pasować do szafy każdej młodej damy.

Chłopczyca w spodniach

Wszyscy znamy typ dziewczynki, która wręcz nie cierpi sukienek i spódnic. Często wiąże się to z niechęcią do rajstop. Każdego poranka więc lub przy każdej wielkiej uroczystości w domu odbywa się walka pomiędzy tym, co mała buntowniczka chce, a co powinna ubrać. Problem ten rozwiązuję leginsy dla dziewczynek. Ubrane pod sukienkę świetnie zastąpią rajstopy i dadzą komfort zakrytych nóg. A włożone samodzielnie do ozdobnej bluzeczki nadadzą elegancki i szykowny wygląd. Jednocześnie są bardziej elastyczne i wygodne niż zwykłe spodnie. Brak guzików i zamków sprawia, że nie przeszkadzają nawet w leżeniu na brzuchu.

Getry dla dziewczynek

Getry dla dziewczynek

Małe księżniczki też mogą korzystać z leginsów. Ponieważ każda pora roku rządzi się swoimi prawami, zimą jesienią czy wiosną, nasze dzieci potrzebują ciepła. Małe osóbki, które upierają się na noszenie sukienek księżniczki w każdym sezonie, mogą osiągnąć swój cel poprzez włożenie pod kostium tej dodatkowej warstwy. Mogą to być nie tylko rajstopy, ale też getry, termiczna koszulka czy body. Dzięki temu piękna sukienka Elsy nie zostanie zakryta swetrem, a dziecku nadal będzie ciepło.

Dziewczęce leginsy zapewniają ochronę termiczną i wygodę. Jednocześnie są modne i stylowe. Ubrane na co dzień pozwolą na swobodną zabawę na placu zabaw, w szkole czy przedszkolu. Wysokiej jakości legginsy oraz innego rodzaju odzież dziecięcą można znaleźć na stronie MyPrincess.pl.